להלביש את התינוק בהתאם לעונה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בתור הורים טריים, אנו שואלים את עצמנו בתדירות גבוהה את השאלה הבאה: האם אנו שומרים היטב על נוחות התינוק שלנו? חלק בלתי נפרד מכך מתבסס על הבגדים שהוא לובש, ועל התאמתם לעונה הרלוונטית בשנה. במילים אחרות, ככל שיהיה קר יותר, כך נלביש את התינוק ביותר שכבות. עם זאת, שאלת השאלות העולה בהמשך היא: כמה שכבות של בגדים בפועל עלינו להלביש את היקר לנו ביותר? מוזמנים להמשיך לקרוא. במקביל, ניתן לפנות אל MommyStyle – ולרכוש את הציוד המתאים.

להתאים את שכבות הלבוש לתינוק לפי מזג האוויר

בשעה טובה, הגיח לאוויר העולם התינוק האהוב שלנו. כעת, בתור הורים טריים, אנו מתמודדים עם שלל שאלות חשובות – מתוך דאגה ורצון טוב לשמור על בריאות התינוק והנוחות שלו. אחת השאלות שעולות, במהלך הימים ואף החודשים הראשונים לאחר הלידה, מתייחסת אל כמות השכבות שנלביש את התינוק.

מדובר בשאלה חשובה מאין כמוה, שכן באמצעות התשובה הרלוונטית – נוכל לשמור על תחושת הנוחות של יקירנו, וכמובן – על בריאותו. במילים אחרות, ובכדי להיערך בהתאם לכל עונה בשנה – יש לרכוש את הביגוד הרלוונטי לכל תקופה. כאשר מדובר בחורף למשל, ההמלצה היא להלביש את התינוק ב-2 שכבות לפחות. בסתיו ובאביב לעומת זאת, כאשר מזג האוויר משתנה מדי יום – ניתן להלביש את התינוק בשכבה אחת יותר ממה שמותר לאדם בוגר. במקביל, רצוי לבחון את חום גוף התינוק, ולוודא כי אנו לא מלבישים אותו יתר על המידה. בחודשי הקיץ, המגיעים מוקדם בארץ, רצוי לוודא כי ישנה שמיכה מספקת בלילות ובימים עם המזגן העובד על קירור, כמו גם ביגוד נעים שישמור על התינוק היטב.

לספק מוצר איכותי

לתינוקות עד גיל חודש וחצי אין את היכולת לווסת את חום גופם. בשל כך, זהו התפקיד שלנו בתור ההורים שלהם, לשמור עליהם – ועל טמפרטורת גוף הנכונה עבורם. לשם כך, אתם מוזמנים ליצור קשר עם MommyStyle. אנו נשמח לסייע לכם בתהליך בחירת המוצרים, להמליץ על פריטי הלבוש הרלוונטיים לתינוק – ולספק מוצר איכותי.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים