להתכונן ללידה – בהצלחה רבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

9 חודשי ההיריון הם ללא ספק התקופה הקסומה ביותר בחייה של כל אישה. הבטן ההולכת וגדלה, והמחשבה שהנה, אוטוטו, יגיח לאוויר העולם תינוק או תינוקת חמודים. במקביל, לצד ההתרגשות, חשוב לא פחות להתכונן היטב לחיים החדשים שיגיעו – ולהיערך בהתאם. הכוונה היא כמובן, להכנת רשימת קניות לקראת הגעתו של התינוק למשפחה. בשלב חשוב זה, חשוב לפנות אל MommyStyle ולהתכונן היטב לחיים החדשים שלאחר הלידה. אנו נשמח לסייע לכן, ולספק לכן את המוצרים האיכותיים ביותר.

מתכוננים ליום שאחרי הלידה, עם רשימה מדויקת

כאמור, הציפייה לתינוק החדש שיגיח לאוויר העולם היא מרגשת, מלהיבה ובעיקר – עמוסה בתכנונים. דוגמא מרכזית לכך כוללת את הכנת רשימת הקניות לקראת הלידה – ובואו של התינוק. למה נזדקק כדי לצלוח את הלידה? וכיצד נוכל להתכונן לבואם של חיים חדשים, ולספק נחיתה רכה – הן לתינוק והן לאם הטרייה?

לצד שידת החתלה, עריסה ועוד, רצוי להתכונן בהתאם – ולהבין אילו מוצרים נוספים יסייעו לכם בשלב הבא בחייכם. אנו, ב-MommyStyle, נשמח לסייע, להכווין ולהמליץ על מספר פריטים מרכזיים. מוזמנים לקרוא את הנקודות הבאות:

  • בגדים לתינוק: בגדי גוף ארוכים וקצרים, רגליות, חולצות, כובעים, חליפות, כובעים, גרביים ועוד – יש להצטייד מוקדם ככל הניתן בביגוד המתאים לתינוק, כך שירגיש נינוח, נעים וחמים לאורך שעות היום והלילה.
  • בגדים לאימא הטרייה: החל מטרנינגים נעימים, טוניקה ארוכה ועד חולצות סריג – ישנו מבחר מרשים מתוכו תוכלי לבחור, וליהנות עוד זמן רב.

כמו כן, ישנם שלל מוצרים נוספים שרצוי לרכוש עבור התינוק כדוגמת צעצועים, בקבוקים וכן הלאה. כך או כך, על ידי הכנת רשימה מסודרת, תוכלו לעשות סדר בבלגן, ולהתחיל ברכישת המוצרים הדרושים לכם יותר מכל. בהצלחה ובשעה טובה!

להתכונן לשב הבא בחייכן

את הבטן מתחילים לראות, וכעת את בעיצומו של שלב חשוב: ההכנה לקראת הלידה. חלק בלתי נפרד מההכנה כולל את בחירת המוצרים שיסייעו לך ולתינוק שלך – בשעות, בימים ובחודשים הראשונים לאחר הלידה. לשם כך, וכדי לקחת את הצעד הראשון לעבר העתיד לבוא, מומלץ ליצור קשר עם MommyStyle.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מאמרים נוספים